Przedszkole nr 48 Wrocław
Strona głowna  /  Grupa Niebieska
Grupa Niebieska

Drodzy Rodzice!

W związku z licznymi pytaniami w sprawie ochrony przed kleszczami podczas pobytu dzieci w ogrodzie przedszkolnym, zdecydowałam, że będziecie Państwo po kolei przynosić środki przeciw kleszczom, których będzie używać cała grupa. Psikanie każdego maluszka osobnym preparatem w warunkach przedszkolnych jest niewykonalne.

Przypominam, że czekają nas jeszcze trzy wspólnie spędzone lata, dlatego proszę się nie martwić, na każdego przyjdzie pora :)

 

WYCIECZKA AUTOKAROWA

22 maja odbędzie się całodzienna wycieczka autokarowa do Muzeum Wsi Opolskiej. Prosimy o podpisanie zgody na wyjazd u nauczycielek.

 

WYJŚCIE DO ZOO

28 maja planujemy wyjść do Ogrodu Zoologicznego. Bilety wstępu zostaną opłacone ze środków z programu Szkoła w Mieście. Prosimy jedynie o podpisanie zgody na wyjście dostępnej u nauczycielek. Tego dnia dzieci mogą mieć MAŁE plecaki z napojem i drobnymi przekąskami.

 

ZAJĘCIA Z ROBOTYKI

5 czerwca w naszej sali odbędą się zajęcia z robotyki dla najmłodszych, dlatego prosimy o wpłaty w wysokości 4 złotych. Opłata za zajęcia jest podzielona na całą grupę, dlatego kwota ta nie podlega zwrotowi w przypadku nieobecności dziecka.

 

 

DZIEŃ MAMY I TATY

oraz

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PIERWSZEGO ROKU W PRZEDSZKOLU

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców dzieci z grupy Niebieskiej 7 czerwca o godzinie 15:30 na wspólne świętowanie z okazji Dnia Mamy i Taty połączone z symbolicznym zakończeniem naszej rocznej współpracy.

Jeśli warunki atmosferyczne na to pozwolą, planujemy zorganizować to wydarzenie w ogrodzie przedszkolnym, dlatego proszę wspólnie (mam na myśli Państwa, czyli wszystkich rodziców) zastanowić się i zdecydować, czy chcecie Państwo zorganizować grilla, żebyśmy mogli wspólnie chwilkę pobiesiadować. Ze swojej strony gwarantujemy słodki poczęstunek, napoje oraz oczywiście zapierającą dech część artystyczną.


Ostatnia aktualizacja: 2018-05-13